Yükleniyor...
Sıkça Sorulan Sorular
Siparişlerimi havale yoluyla ödeyebiliyor muyum?
 
Yazigen.com üzerinden yapacağınız alışverişlerinizlerde Visa, Visa Electron ve Mastercard kredi kartlarını kullanabilirsiniz, ayrıca havale ile ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır.
 
Siparişimi Western Union aracılığı ile ödeyebiliyor muyum?
 
Yazıgen Yayıncılık Hizmetleri San. Tic. A.Ş. ismine Western Union aracılığı ile para tranferi yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletisim@yazigen.com' a mail atabilirsiniz.
 
Kapıda ödeme seçeneği bulunuyor mu?
 
Yazigen.com' dan yapacağınız alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır.
 
Kargo ücreti ne kadar?
 
Yazigen.com her siparişiniz için gönderim masrafı olarak seçtiğiniz kargo firmasına ve gönderi uzaklığına bağlı olarak değişen fiyatlarda ücretlendirme yapmaktadır. Ayrıca Yazigen.com'dan yaptığınız 100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır. Yurtdışı gönderimlerinde sabit 50 euro kargo ücreti alınmaktadır. 
 
Satın aldığım ürünü yurt dışına gönderebilir misiniz?
 
Dünyanın her yerine sipariş gönderiyoruz.
 
Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim?
 
Sipariş teslim tarihinden itibaren 3 iş günü içinde iletisim@yazigen.com adresine mail atarak ürün değişimi gerçekleştirebilirsiniz.
 
Siparişimi iptal etmek istersem ne yapmam gerekiyor?
 
Tüketici Kanunu’ndaki, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk yedi gün içinde faturasıyla birlikte ürünü tarafımıza göndererek iade edebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde de, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren otuz gün içerisinde iade edebilirsiniz.
 
İade işlemlerinde kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

 

Yazigen.com’a gönderdiğiniz iade formu doldurulmuş tüm iadelerin kargo masrafları bize aittir. Ancak ürün iadenizi Yurtiçi Kargo dışında başka bir kargo firmasından yaptığınızda karşı ödeme ile gönderilen ürünler kabul edilmemektedir.

Yazigen.com, iade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol etmektedir. İade süresi siparişinizin Adres: Cibali Mahallesi Fukarababası Sokak No:1 Özer İş Hanı D:4 Fatih İSTANBUL adresinde bulunan ofisimize ulaşması ile başlar ve 10 gün içerisinde tamamlanır. Kabul edilen iadelerin de ücretleri yine bu süre içerisinde olmak koşulu ile bankaya iletilmektedir. Bankanın yoğunluğuna bağlı olarak on gün içerisinde kredi kartınıza geri ödeme yapılmaktadır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Yazigen.com'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli satışlarda geri ödemeler taksitlendirilerek yapılmaktadır.
Toplam Ziyaret: 520.324