Yükleniyor...
Kurallar ve Koşullar

Genel Kullanım Şartları

www.sehrisivas.com adresinde yer alan sitenin tüm içeriği; metinler, resimler, grafikler, şekiller, logo, animasyon ve tasarımına ilişkin her türlü haklar yalnızca Şehr-î Sivas'a ait olup, halen mevcut yasalar, uluslararası telif hakkı ve markalar yasaları ile uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır. Yukarıda bahsedilen yazılı ve görsel öğelerin Şehr-î Sivas'ın yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, başka bilgisayarlara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, tekrar yayınlanması, teşhiri uyarlanması, işlenmesi, temsili veya ticari amaçla elde bulundurulması, satılması yasaktır.


Bilgilerin Doğruluğu

www.sehrisivas.com içeriğindeki bilgi ve referanslar sadece bilgi içindir. Şehr-i Sivas, bu sitedeki bilgi veya referansların doğruluğu ve tamlığı hakkında doğrudan veya dolaylı olarak garanti veremez. Bütün kullanıcılar, bu site ile bunun bağlı olduğu sitelerin içeriğinin erişim ve kullanımının kendi sorumlulukları olduğunu kabul ederler. Bu Site’deki bilgiler Şehr-i Sivas müşterilerine yöneliktir. Sitede ifade edilen bilgiler hiçbir garanti ve taahhüt oluşturmaz. Site’ye erişiminizden ve site’yi kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir zarar nedeniyle Şehr-î Sivas hiçbir sorumluluk üstlenmez. Şehr-î Sivas, site ile ilgili içeriği ve kullanım şartlarını dilediği takdirde iptal edebilir veya değiştirebilir. Bu hususları takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.


Kampanyalar

Şehr-î Sivas bu sitede duyurduğu kampanyaları ve kampanya koşullarını dilediği zaman iptal edebilir veya değiştirebilir. Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Kampanyalar www.sehrisivas.com sadece kendi Satış Mağazalarında ve Yetkili Satıcılarında geçerlidir. www.sehrisivas.com sitesi Şehr-î Sivas satış mağazalarından biri olarak kabul edilir. Şehr-i Sivas dilediği zaman yalnızca internet mağazasına özgü kampanyalar ve/veya ürün promosyonları yapmakta yetkilidir.

Toplam Ziyaret: 3.709.732