Yükleniyor...
Dr. Öğr. Üyesi Kür Şad Özkaynar :::::Sivas:::::
Dr. Öğr. Üyesi Kür Şad Özkaynar :::::Sivas:::::
Kür Şad Özkaynar 


Akademisyen - Yazar
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 
Zara Ahmet Çuhadaroğlu Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi

 

 

araştırma, biyografik yazı; yakup kadri bozalioğlu11.04.1977 Sivas doğumlu. 2001 yılı Cumhuriyet Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. 2011 yılında Sakarya Üniversitesi Üretim Yönetimi ve Pazarlama Bilim Dalı'nda yüksek lisansını, Gaziantep Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon Bilim Dalı'nda da yüksek lisansını yaptı.


2002'de Şırnak, Uludere ve Kuzey Irak’ta Tim Komutanı J. Asteğmen olarak askerlik vazifesini yerine getirdi.

Kurucuları arasında olduğu Aktif Kamuoyu ve Piyasa Araştırmaları Merkezi bünyesinde; 7 üniversite projesi, 5 devlet kuruluşu projesi, 8 sosyal sorumluluk projesi, 3 ticari proje, 19 siyasi proje yapıp,  uygun yatırım alanları üzerine araştırmaları yürüttü.

Kobi e-Dönüşüm Projesi kapsamında Türkiye Bilişim Sanayicileri Derneği'nin KOBİ Bilişim Uzmanlığı Programından mezun oldu. Aynı zamanda Türkiye Yazarlar Birliği Yazar Okulu 8. dönem mezunlarından.

1998 yılında Türkiye İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi 1. Dış Ticaret Kurultayına 'Sivas’ta İhracatın Geliştirilmesine Yönelik Politikalar' adlı makalesi ile katıldı. 

II. Yerel Ekonomiler Kongresine Yrd. Doç. Dr. Hayrettin Zengin ile birlikte 'Anholt'un Kent Markalaşması Altıgeni ile Sivas İli Analizi' adlı bildiri ile katıldı. 

9 - 10 Mayıs 2012 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen Call Center Zirvesi’nde İl Belediyelerini temsilen 'Yerel Yönetimlerde En İyi Çağrı Merkezi Örnekleri' başlıklı sunumu gerçekleştirdi. 

2. Ankara Çağrı Merkezi Konferansında da 'Çağrı Merkezlerinde Olanlar ve Olması Gerekenler' başlıklı sunumu gerçekleştirdi.

Tüketici Davranışları, Şikâyet Modelleri, İş Geliştirme, Pazar Araştırmaları, Çağrı Merkezi, Sosyal Medya ve Bilgi İletişim Teknolojileri gibi konularla ilgilenmektedir. 

Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesinde Siyasal Pazarlama alanında doktora yapmaktadır.
 
 
 
Dr. Öğr. Üyesi Kür Şad Özkaynar Kitapları
 

   

Kitapları ■Ülkücü Hareketin Kronolojisi
Kadir Yiğit - Kür Şad Özkaynar
ISBN: 
DeliDumrul Kitap
2016 1. Baskı

-Ülkücü Hareketin Kronolojisi
Kadir Yiğit - Kür Şad Özkaynar
ISBN: 
DeliDumrul Kitap
2. Baskı

-Ülkücü Hareketin Kronolojisi
Kadir Yiğit - Kür Şad Özkaynar
ISBN: 
DeliDumrul Kitap
2017 3. Baskı
 
-Ülkücü Hareketin Kronolojisi
Kadir Yiğit - Kür Şad Özkaynar
ISBN: 
Kamer Yayınları
Aralık 2019 4. Baskı 200 sayfa

 

Toplam Ziyaret: 3.661.867